Nasze produkty tworzymy z pasją, i najwyższą starannością o wszystkie detale

94

STWORZONYCH PRODUKTÓW

138

TESTÓW NAUKOWYCH
DOTYCZĄCYCH NASZYCH PRODUKTÓW

Docieramy na rynek z produktem przebadanym, bezpiecznym i spełniającym europejskie wymogi kosmetyczne.

JESTEŚMY MARKĄ KTÓRA SŁUCHA POTRZEB BRANŻY !

Staramy się aby zaspokoić wszystkie potrzeby profesjonalistów z branży, a produkty które tworzymy dopracowujemy w każdym szczególe. Rozpoczęcie projektu od zera wymaga kompetencji, pasji, kreatywności i doświadczenia, nasi specjaliści posiadają te cechy i właśnie dlatego każdy z produktów jest najwyższej jakości.

Wprowadzamy na rynek wiele nowości. Najpierw słuchamy próśb naszej branży, a potem zabieramy się do pracy: kiedy stylista zasiądzie przy stole z chemikiem i kosmetologiem, to wynik tej pracy będzie zawsze pozytywny

Badania które wykonujemy wymagają od nas spełnienia wszystkich wymagań profesjonalistów, niezależnie od tego jakiego aspektu pracy dotyczą:

  • dotyku
  • percepcji
  • składu
  • łatwości użycia
  • zachowania produktu
  • zapachu

Badania to punkt wyjścia dla wszystkich produktów InLei®: mamy okazję wsłuchać się w potrzeby Lamimakers i zwrócić na nie uwagę chemików. Po tysiącu eksperymentów, testów i prób wyniki laboratoriów trafiają do specjalistów z branży, którzy badają próbki produktów i weryfikują ich działanie. Każdy produkt InLei® narodził się w ten sposób: stworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów!

Dla nas badania to ciągły dialog z laboratorium produkcyjnym, ciągłe zaangażowanie i wiele testów. Często próbka nie działa tak, jak powinna i zaczynamy od zera tworząc nową formułę.

Przykładamy dużą wagę w poszukiwanie nowych składników, w badanie ich skuteczności, wykonujemy eksperymenty niezbędne do wprowadzenia każdego składnika bez utraty jego funkcjonalności. Po stworzeniu produktu konieczne jest poddanie go serii testów in vitro, klinicznych, naukowych, dermatologicznych, skuteczności i wielu innych! Droga jest długa, ale konsekwentnie dążymy do celu. 

Jako jedni z pierwszych we Włoszech rozwinęliśmy dziedzinę trwałej ondulacji rzęs i brwi, które z niszowych zabiegów jeszcze kilka lat temu, stały się dziś niezależnym sektorem beauty.

Ważnym przedmiotem naszych badań jest ergonomia narzędzi. Projektujemy narzędzia które są stworzone od podstaw, i ułatwiają nam codzienną pracę. Projektujemy dla branży beauty, nie zapożyczamy i nie adoptujemy narzędzi zapożyczonych od dentystów lub wizażystów.

Na tym m.in. polega profesjonalizm naszej marki, tworzymy a nie adoptujemy. Rozpoczęcie projektu od podstaw wymaga wielu godzin pracy, kreatywności, doświadczenia i pasji.