Rzęsy, Inspiracje

InLei® MISTER FIX

Mister Fix to klej rozpuszczalny w wodzie od InLei®, stworzony specjalnie do wykonania zabiegu laminacji brwi . Klej  ułatwia nam pracę podczas zabiegu , pozwalając na ułożenie włosków w pożądanej pozycji, pozwala mieć pełną kontrolę nad włoskami po nałożeniu preparatów 1 i 2.

Dobrze wiemy o tym, że każdy sektor potrzebuje swoich  dedykowanych produktów, a klej Fixing Gel jest przeznaczony do zabiegu laminacji rzęs Lash Filler. Czy ciekawi cię, jak poprawi się Twoja praca dzięki pomocy Mister Fix? Spieszymy z odpowiedzią.  

DLACZEGO?

Przebadaliśmy ten rozpuszczalny w wodzie klej razem z naszymi Chemikami. Formuła została stworzona od postaw, uzyskując dokładnie to, czego potrzebowaliśmy. Mister Fix został zaprojektowany do zabiegu laminacji brwi  i idealnie spełnia potrzeby jakie napotkaliśmy w branży - przeanalizujmy je razem:

 • KONSYSTENCJA ani zbyt płynna, ani zbyt gęsta. Ma idelną konsystencję pozwalającą  na uzyskanie jednorodnej aplikacji na całej brwi, tworząc pożądany kształt już przy pierwszym podejściu.
 • ŁATWY do usunięcia i rozpuszczalny w wodzie – nie pozostawia śladów na skórze. 
 • Formuła umożliwiająca przenikanie substancji zawartych w produktach 1 i 2 bez wpływu na ich działanie!
 • SCHNIĘCIE Mister FIX jest wolnym klejem,  pozostaje miękki i elastyczny na czas potrzebny do ukształtowania każdego włosa. Jego formuła pozwala zatem dokładnie wykończyć wszystkie te punkty, w których wymagana jest precyzyjna praca bez ryzyka połamania włosów.
 • SPECJALNIE dla brwi. Został specjalnie przetestowany pod kątem kontaktu ze skórą i testy dermatologiczne uznały go za produkt bezpieczny i niedrażniący. Jego formuła tworzy warstwę ochronną na  włosie i nie powoduje  uszkodzeń oraz zaczerwienienia wrażliwej skóry.
 • Lekki ZAPACH, niezbyt wyczuwalny.
 • JAKOŚĆ gwarantowana przez produkcję 100% Made in Italy.
 • POMPKA DOZUJĄCA, która pozwala pobrać niezbędną ilość przy każdym dozowaniu. Jest higieniczna dzięki małemu wylotowi pozwala na precyzyjne dozowanie. Zero marnowania!
 • TECHNOLOGIA AIRLESS, która zapobiega kontaktowi z powietrzem, zwiększając PAO produktu: zachowuje wszystkie swoje właściwości przez 12 miesięcy!
 • WYGODNY FORMAT - butelka 15 ml wystarczająca nawet na ponad 30 zabiegów 

Jesteśmy pewni, że nigdy nie pracowałaś z klejem do brwi zapakowanym w tak funkcjonalny sposób!

3 DOBRE POWODY, aby użyć kleju Mister FIX podczas laminacji brwi

 1. W przeciwieństwie do zabiegu laminacji rzęs InLei® Lash Filler, w którym nie stosuje się preparatów na końcówki, zabieg laminacji brwi nieuchronnie działa na całe włosy. W związku z tym konieczne jest posiadanie kleju, który całkowicie pokrywa włosy i trzyma mocno w pożądanej  pozycji. Ponieważ końcówki są najcieńszymi i najbardziej delikatnymi częściami, bez produktu utrwalającego istnieje ryzyko ich spalenia i uzyskania efektu „falowania”. Mr. Fix pomaga zaoszczędzić czas i uzyskać lepsze wyniki, ponieważ spełnia wymagania przy pracy z laminacją brwi.
 2. Pozwala uzyskać odpowiednie napięcie i nie spłaszcza brwi u nasady. Spróbuj, wynik będzie znakomity:  włosy będą uporządkowane
 3. Pomaga oddzielić włosy od siebie: pozwala to na uzyskanie podkreślonego kształtu brwi i wypełnienie „dziur” tworząc pełniejszy efekt na brwiach, klientka jest w stanie zobaczyć przybliżony efekt ułożenia jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu.

FAQ

Czy InLei® Mister Fix można stosować również na rzęsy?

Jak wyjaśniliśmy powyżej, ten produkt został opracowany w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb branży brwi. Klej ma długi czas schnięcia, co może powodować dyskomfort podczas pracy z rzęsami.  Do rzęs mamy już InLei® Fixing Gel!

Na ile użyc wystarcza InLei® Mister Fix?

Produkt w zależności od doświadczenia osoby wykonującej zabieg, powinien wystarczyć na ponad 40 zabiegów.

Jak używać Mister Fix?

Produkt można nanieść naszymi miękkimi szczoteczkami InLei® B-Brush https://inlei.pl/produkt/inlei-b-brush-szczoteczki-do-brwi/ 

Jaki jest termin ważności produktu po otwarciu?

PAO produktu to aż 12 miesięcy

Dodaj komentarz