Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną informujemy, że odbiór osobisty towaru w sklepie stacjonarnym możliwy jedynie po uprzednim opłaceniu zamówienia internetowego. Zamówienia składane z wysyłką będą realizowane w normalnym trybie. Za utrudnienia przepraszamy.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Jest innowacyjną kuracją całkowicie opatentowaną i wyprodukowaną we Włoszech, co gwarantuje najwyższą jakość produktu, pewność poprawnego wykonania zabiegu, oraz dzięki testom klinicznym najwyższe bezpieczeństwo użytkowania.  Dzięki użyciu produktów uzyskujemy średnio 24% objętości rzęs więcej. Rzęsy zatem po zastosowaniu produktu stają się podkręcone, odżywione, błyszczące, zdrowe  i jedwabiście miękkie w dotyku. Spojrzenie staje się podkreślone i bardziej intensywne, bez potrzeby użycia dodatkowych produktów.

Zaleca się również użycie, henny InLei podczas zabiegu, poniewaz dobrana jest specjalnie do preparatów wykorzywtywanych przy pracy. Henna zostala opracowana na bazie wosków naturalnych i ma konsystencje delikatnego kremu. Henna posiada również  właściwości odżywcze i piękny zapach.

Stosując wszytskie produkty z linii InLei ( FORM 1, FIX 2, FILLER 3, henna, oxydant 1,5%) oraz akcesoria z linii InLei (formy silikonowe, szczoteczki) uzyskujemy perfekcyjny efekt podkręconych oraz odżwywionych rzęs.