DBAMY O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ PRODUKCJI, NA KAŻDYM ETAPIE

13381

KILO WYPRODUKOWANYCH
W JEDNYM ROKU

533677

SZTUK PRODUKTÓW W JEDNYM ROKU

Nasze produkty projektujemy i tworzymy we Włoszech.

Nasza historia rozpoczęła się wiele lat temu od produkcji wyłącznie dla Włoch. Z biegiem lat jakość produktów InLei® stała się znana na całym świecie, obecnie dostarczamy nasze produkty do wielu krajów na całym swiecie. Dbając przy tym o najwyższą jakość dostarczanych produktów.

Aby cały proces się powiódł nie wystarczy być producentem, konieczne jest znalezienie odpowiednich firm do współpracy. W produkt końcowy nie angażuje się tylko jednostka, a cały proces to złożony łańcuch mechanizmów, które muszą ze sobą współpracować. Wszystkie firmy zaangażowane w projekt “InLei® Eccellenza Made in Italy” zostały starannie wybrane i gwarantują wykwalifikowany i wydajny proces produkcyjny.

Każdy surowiec który używamy do produkcji, i każdy dostawca jest starannie sprawdzany pod kątem oferowanej jakości. Każdy nasz produkt posiada certyfikat GMP ( dobra praktyka wytwarzania) i jest tworzony wg. zasad , które gwarantują konsumentowi wysokie standardy jakości, higieny i bezpieczeństwa użytkowania produktów kosmetycznych, normy te dotyczą metod produkcji, zarządzania operacjami, używanego do produkcji sprzętu, przechowywania produktów i ich wysyłki.

Jesteśmy dumni z tego że nasza marka jest wynikiem współpracy z ponad 50 różnymi firmami produkcyjnymi z Włoch które wspierają nasz proces produkcyjny, co pozwala na staranny dobór surowców z certyfikowanych źródeł połączony z produkcją, która musi przejść bardzo surowe kontrole jakości.

Sprawdzamy każdy krok każdego produktu, który zawsze podąża określoną ścieżką:

Tavola-da-disegno-1

LABORATORIUM

Tavola-da-disegno-2

PRODUKCJA

Tavola-da-disegno-3

KONTROLA JAKOŚCI

Tavola-da-disegno-4

NAPEŁNIENIE

Tavola-da-disegno-5

ANALIZA

Tavola-da-disegno-6

OPAKOWANIE

Tavola-da-disegno-7

MONTAŻ

Tavola-da-disegno-8

DOKUMENTACJA

Tavola-da-disegno-9

SPRZEDAŻ RYNKOWA

Kilka przykładów?

  • Posiadamy 7 laboratoriów referencyjnych do tworzenia produktów kosmetycznych InLei® i wszystkie mają za sobą ponad 30 lat doświadczenia.
  • Współpracujemy z 5 różnymi niezależnymi laboratoriami, które przeprowadzają wszystkie wymagane prawem analizy , aby zagwarantować całkowite bezpieczeństwo każdego produktu.
  • Nasze pędzle są tworzone przez historyczną włoską fabrykę pędzli , która może poszczycić się ponad 40-letnim doświadczeniem.
  • Papier użyty do stworzenia opakowania pochodzi z najlepszych na rynku technik przetwórczych , posiada certyfikaty ISO, PEFC, FSC, które gwarantują produkcję z pełnym poszanowaniem środowiska.
  • Formy silikonowe InLei® pochodzą z fabryki z prawie 60-letnim doświadczeniem w branży silikonowej. To wiodący eksperci w całej Europie.
  • Bezpośrednia współpraca z laboratorium specjalizującym się w tworzywach sztucznych i tworzywach termoplastycznych pozwala nam dostosowywać akcesoria i narzędzia InLei® do wymogów stylistów
  • Zawsze poszukujemy najlepszego materiału na opakowanie jednostkowe każdego produktu, współpracując z najróżniejszymi materiałami produkcyjnymi, od aluminium po szkło. Dzięki temu mamy szerokie możliwości i każdorazowo oceniamy najlepsze rozwiązanie pod względem komfortu, bezpieczeństwa i innowacyjności.

Sprawdzamy każdy krok każdego produktu, który zawsze podąża określoną ścieżką:

Tavola-da-disegno-1

LABORATORIUM

Tavola-da-disegno-2

PRODUKCJA

Tavola-da-disegno-3

KONTROLA JAKOŚCI

Tavola-da-disegno-4

NAPEŁNIENIE

Tavola-da-disegno-5

ANALIZA

Tavola-da-disegno-6

OPAKOWANIE

Tavola-da-disegno-7

MONTAŻ

Tavola-da-disegno-8

DOKUMENTACJA

Tavola-da-disegno-9

SPRZEDAŻ RYNKOWA