Szkolenia

Zapraszamy wkrótce.
Strona w trakcie budowy.

Od początku powstania firmy SASH Lash&Brow stawiamy na jakość. Naszym celem jest przekazanie kursantom wiedzy w jak najbardziej przyjazny i efektywny sposób. Zależy nam, aby każda osoba po zakończonym kursie była przygotowana do podjęcia samodzielnej pracy. Wkładamy serce w to, co robimy i nigdy nie zostawiamy kursantów samych. Po każdym szkoleniu dajemy wsparcie i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przebytym kursem

Oprócz podstawowych szkoleń dla początkujących prowadzimy również kursy dla zaawansowanych stylistek, które chcą udoskonalić swoje umiejętności oraz nauczyć się nowych technik pracy. Proponujemy zarówno kursy indywidualne jak i grupowe, każde szkolenie zakończone jest certyfikatem potwierdzającym nabyte umiejętności.

Oferujemy również profesjonalne autorskie szkolenia z najbardziej uznanymi światowymi instruktorami branży Lash&Brow, które organizowane są cyklicznie. Są to szkolenia dla zaawansowanych stylistek chcących wynieść swoje umiejętności na najwyższy poziom. Szkolenia pod marką SASH Lash&Brow to gwarancja uzyskania pełnej i profesjonalnej wiedzy w miłej atmosferze, dbamy o to, aby każde stanowisko było w pełni wyposażone a kursanci mieli dostęp do materiałów najwyższej jakości.